Dla sieci dystrybucyjnych

Rozwiązanie ABP wspiera rozwój i automatyzuje zarządzanie w kluczowych dla firmy dystrybucyjnej obszarach, w tym: produktowym, rozliczeniach, monitoringu i zarządzaniu.

dla dostawców produktu

Nowe produkty odpowiadające potrzebom klientów to szansa na rozwój firmy. Uszyte na miarę rozwiązania, jak ABP, pozwalają szybko reagować na takie szanse sprzedażowe.

Usługa ABP

Elastyczne rozwiązanie informatyczne dla firm realizujących sprzedaż dowolnych produktów, również finansowych i ubezpieczeniowych, z wykorzystaniem sieci sprzedażowych.

Kluczem do sukcesu, jest poznanie i zrozumienie indywidualnych potrzeb klienta i dostarczenie mu na czas produktów odpowiedniej jakości oraz w korzystnej cenie. To niełatwy, lecz jak najbardziej osiągalny cel. 

Arecco specjalizuje się w jak najszerzej rozumianych ubezpieczeniach – dziedzinie, która w sposób szczególny wymusza otwarcie na klienta. Ponieważ nasi pracownicy, współpracownicy i eksperci są obecni na tym rynku od wielu lat, jako Arecco znamy od podszewki realia pracy:

  • brokerów
  • agentów
  • pośredników działających w małych i dużych sieciach dystrybucyjnych
  • firm zarządzających sieciami dystrybucyjnymi – dystrybutorów
  • towarzystw ubezpieczeniowych, firm leasingowych i banków - dostawców produktów

To co nas wyróżnia to duże doświadczenie, wiedza zweryfikowana w praktyce i nasza filozofia.

Klient jest dla nas zawsze Partnerem. Oferujemy rozwiązania dla dużych, średnich i małych uczestników rynku niezależnie, w której fazie procesu sprzedaży odnajdują swe miejsce. To co nas wyróżnia to duże doświadczenie, wiedza zweryfikowana w praktyce i nasza filozofia – Klient jest dla nas zawsze Partnerem.

Arecco obecna jest na polskim rynku usług ubezpieczeniowo-finansowych od roku 2008. Ofertę adresujemy do dostawców produktów i sieci dystrybucyjnych. Przedsiębiorcy - Nasi Partnerzy - często nie doceniają lub nie dostrzegają faktycznego potencjału tkwiącego w ich przedsiębiorstwach. Każdego klienta traktujemy jak Partnera, dlatego naszym podstawowym celem jest wykreowanie i dostarczenie faktycznej wartości dodanej dla Partnera, a nie sprzedaż usług sama w sobie.

Więcej o firmie